Loeka Dance eXp
Deel je passie  voor dans?!                            

** start bij 4 aanmeldingen  
Kinderfeestjes worden ingepland op beschikbaarheid
Rooster 2019 - 2020 (nog niet definitief)

Locatie 1:
Gezondheidcentrum Broekpolder

Steenhouwerskwartier 29
1967 KD Heemskerk






























Les:

Leeftijd:

Dag:

Tijd:



























Streetdance **

Groep 3, 4, 5

dinsdag

17:00u - 18:00u



























Streetdance

Groep 6, 7, 8

dinsdag

18:00u - 19:00u



























Streetdance

12jr t/m 16jr

dinsdag

19:00u - 20:00u

























































Klassiek /modern ballet niveau 1 **

Groep 3, 4, 5

donderdag

17:00u - 18:00u



























Klassiek /modern ballet niveau 2 **

Groep 6, 7, 8

donderdag

18:00u - 19:00u 



























Klassiek /modern ballet niveau 3 **

Middelbare

donderdag

19:00u - 20:00u



























Jazz dance / Dance mix

Volwassenen

donderdag

20:00u – 21:00u

























































Selectie klas 1

Basisschool

vrijdag

16:00u - 18:00u



























Selectie klas 2

Middelbare

vrijdag

18:00u – 20:00u



























Wedstrijd training

Selectie Klas

vrijdag

20:00u – 21:00u

























































Locatie 1:
Sporthal OBS de Bareel
Waddenlaan 1
1967 EH Heemskerk






























Les:

Leeftijd:

Dag:

Tijd:



























Dance kids

groep 1 & 2

donderdag

16:15u - 17:00u



























Dance Mix**

groep 3,4,5

donderdag

17:00u-18:00u



























Show/musical dans**

groep 5,6,7

donderdag

18:00u-19:00u



























Show/musical dans**

vanaf groep 8 t/m 14jr

donderdag

19:00u-20:00u

























































Locatie 3:
Sporthal Waterwijk

Pieter Cheeuwenlaan 2
1948 DD Beverwijk






























Les:

Leeftijd:

Dag:

Tijd:



























Jazz Dance

groep   3, 4, 5

woensdag

16:30u - 17:30u



























Jazz Dance

groep  6, 7, 8

woensdag

17:30u - 18:30u



























Jazz Dance

Brugklas   t/m 16 jr  

woensdag

18:30u - 19:30u